REGULAMIN E-KART PODARUNKOWYCH

 1. E-voucher Bandurska design jest dostępny w sprzedaży na stronie www.bandurska-design.com.

 2. E-voucher może być użyty do całościowej lub częściowej płatności za produkty zakupione w sklepie internetowym www.bandurska-design.com.

 3. Wartość zakupu będzie odjęta od całkowitej kwoty karty podarunkowej. Pozostała kwota może być wykorzystana przy składaniu kolejnych zamówień.

 4. E-voucher nadaję się do samodzielnego wydruku.

 5. Po złożeniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie mailowe. E-voucher jest wysyłany do odbiorcy po otrzymaniu płatności. W razie konieczności przyspieszenia realizacji zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny z zespołem.

 6. E-voucher zostanie wysłany na email odbiorcy podany w zamówieniu. Jeżeli chcesz aby voucher był wysłany na Twój email, wpisz swój adres email w polu email odbiorcy w trakcie zamówienia.

 7. Wysłanie e-vouchera e-mailem jest darmowe.

 8. Bandurska design nie bierze odpowiedzialności za błędy w adresie email ani opcjonalnej wiadomości.

 9. E-voucher można zrealizować wyłącznie za pomocą strony www.bandurska-design.com

 10. Aby zrealizować e-voucher, wpisz otrzymany emailem kod w karcie zamówienia przed jego finalizacją.

 11. E-vouchery są wysyłane w formie estetycznej grafiki i instrukcji realizacji.

 12. E-vouchery nie podlegają zwrotowi, wymianie na gotówkę i można za nie zakupić wyłącznie produkty dostępne na stronie www.bandurska-design.com

 13. Jeżeli wartość karty jest niższa od finalnej kwoty zakupu, klient będzie zobowiązany do opłacenia różnicy za pomocą PayPal lub Elektoronicznego / tradycyjnego przelewu bankowego.

 14. Czas wykorzystania bonu to 6 miesięcy i nie może być wydłużony. Po złożeniu i akceptacji zamówienia z wykorzystaniem e-vouchera, zamówienie podlega REGULAMINOWI Bandurska design dostępnemu na www.bandurska-design.com.

 15. E-vouchery nie mogą być wymienione na gotówkę ani na inny voucher. Nieopłacone vouchery nie będą aktywowane.